Maison

Paslaugos

Galimybė pasirinkti individualiai Jums tinkančią bendradarbiavimo kryptį.

I bendradarbiavimo kryptis
Nuotolinė konsultacija telefonu, per Skype programėlę ar elektroniniu paštu

Ši bendradarbiavimo kryptis labiausiai tinka nedideliems klausimams spręsti. Gal Jūs neapsisprendžiate dėl sienų spalvos arba kokį paveikslą kabinti? O gal negalite nuspręsti kur jį kabinti? Tuomet Jums labiausiai tinka trumpoji konsultacija pasirinktu būdu.

Kaina nuo 6 EUR

II bendradarbiavimo kryptis
Konsultacija objekte

Atvykimas į numatytą objektą

Erdvių planavimas

Spalviniai sprendimai

Stiliaus parinkimas

Ši bendradarbiavimo kryptis labiausiai tinka planuojantiems pokyčius įgyvendinti savo jėgomis ir kuriems tiesiog reikalinga profesionalaus dizainerio pagalba.

Kaina nuo 50 EUR

III bendradarbiavimo kryptis

Interjero koncepcijos kūrimas

Erdvių planavimas

Baldų išdėstymo planavimas

Spalviniai sprendimai

2 koliažai

Ši bendradarbiavimo kryptis labiausiai tinka planuojantiems pokyčius įgyvendinti savo jėgomis, tiesiog reikalinga nuodugnesnė/išsamesnė profesionalaus dizainerio pagalba. Užsakovui pateikiamos nuotraukos, kurių pagalba bus lengviau įsivaizduoti kuriamo interjero stilistiką. Pateikiami planai su rekomenduojamu erdvių zonavimu, baldų išdėstymu. Taip pat pateikiami galimi spalviniai sprendimai. Individualiai paruošiami 2 koliažai, kurie padės sudėlioti būsimo interjero gaires.

Kaina nuo 5 EUR/m2

IV bendradarbiavimo kryptis

Interjero koncepcijos kūrimas

Erdvių planavimas

Baldų išdėstymo planavimas

Apšvietimo planavimas

Spalviniai sprendimai

2 koliažai

Konkrečių baldų, grindų ir sienų dangos ir t.t. parinkimas (iki 10 pasiūlymų) su nuorodomis, kur galima įsigyti

Ši bendradarbiavimo kryptis labiausiai tinka tiems, kuriems reikalinga išsamesnė pagalba. Užsakovui pateikiamos nuotraukos, kurių pagalba bus lengviau įsivaizduoti kuriamo interjero stilistiką. Pateikiami planai su rekomenduojamu erdvių zonavimu, baldų bei apšvietimo išdėstymu. Taip pat pateikiami galimi spalviniai sprendimai. Paruošiami 2 individualūs koliažai, kurie padės sudėlioti būsimo interjero gaires. Parenkami konkrečiai Jums tinkantys baldai, grindų bei sienų dangos, apšvietimo sprendimai. Taip pat pateikiamos vietos, kur tai galima įsigyti ar pasigaminti.

Kaina nuo 10 EUR/m2

V bendradarbiavimo kryptis

Interjero koncepcijos kūrimas

Erdvių planavimas

Baldų išdėstymo planavimas

Apšvietimo planavimas

Spalviniai sprendimai

2 koliažai

Parenkami konkretūs baldai, grindų danga, sienų danga ir t.t su nuorodomis, kur galima įsigyti. Iki 10 pasiūlymų

Autorinė priežiūra

Ši bendradarbiavimo kryptis labiausiai tinka tiems, kuriems reikalinga nuosekli pagalba. Užsakovui pateikiamos nuotraukos, kurių pagalba bus lengviau įsivaizduoti kuriamo interjero stilistiką. Pateikiami planai su rekomenduojamu erdvių zonavimu, baldų bei apšvietimo išdėstymu. Taip pat pateikiami galimi spalviniai sprendimai. Paruošiami 2 inividualūs koliažai, kurie padės sudėlioti būsimo interjero gaires. Parenkami konkrečiai Jiems tinkantys baldai, grindų bei sienų dangos, apšvietimo sprendimai. Taip pat pateikiamos vietos, kur tai galima įsigyti ar pasigaminti. Dizaineris nuosekliai dalyvauja interjero kūrimo eigoje. Ne mažiau nei 4 kartus atvyksta į objektą stebėti viso proceso. Glaudžiai bendradarbiauja tiek su užsakovu, tiek su meistrais.

Kaina nuo 20 EUR/m2

Visais atvejais galima užsakyti 3D vizualizaciją
3D vizualizacija – tai suprojektuotas galutinis interjero vaizdas, kuris padeda lengviau suprasti ir pamatyti savo svajonių namus virtualioje erdvėje . Ji labiausiai gelbsti tiems, kam sudėtinga įsivaizduoti.

Vienos erdvės 3D vizualizacijos kaina nuo 90 EUR.